Maximel Enerji Logo

Nedir?

Klasspor TV, Ankara sporu için yola çıkan, “taraflı spor sitesi” mottosundan ödün vermeyen Klasspor projesinin bir ürünüdür. Klasspor TV’de haftanın 7 günü Ankara sporu konuşulacak. İnternet televizyonculuğu için de bir kilometre taşı olacak bu proje, ilk olması bakımından da büyük önem taşıyor. Klasspor, internet sitesi olarak yayın hayatına başladığı ilk günden beri “taraflılık” ilkesinden taviz vermemiştir. Klasspor taraflılığını her zaman Ankara sporunun faydası çerçevesinde belirlemiş, ana akıma karşı Ankara’nın sesi olmuştur.

Değişen iletişim teknolojileri, son yıllarda sosyal medyanın da gücünü giderek arttırması farklı ihtiyaçları beraberinde getirdi. Her cep telefonunun birer canlı yayın aracına dönüştüğü günümüzde, bu alanda Ankara sporu için büyük bir açık olduğu açık. Ankara merkezli kanalların bile yüzüne bakmaktan imtina ettiği Ankara sporunun kendi televizyonuna kavuşması fikri kısa sürede bizde ve okuyucu kitlemizde heyecan yarattı. Bu heyecan artık Klasspor TV ile ete kemiğe bürünmüş durumda.

Facebook’ta, Twitter’da , Youtube’da, internet sitesi üzerinde… Kısacası her yerde ekranlarınıza, cep telefonlarınıza, tabletlerinize konuk oluyoruz.

Ankaralı gazetecilerin, Ankara sporunun içinden gelen isimlerin el ele vererek imece usulü kurduğu Klasspor TV, sizlerin desteğiyle büyüyecek bir proje. Bu projede Ankara’nın deneyimli ve genç gazetecileri bir araya geldi.

Amacımız Ankara sporuna Klasspor internet sitesi ile getirdiğimiz yeni soluğu, Klasspor TV ekranlarına taşımak. Güvenilir, İlkeli, “Taraflı” yayıncılıkla karşınıza geliyoruz. 10 Nisan 2017 itibariyle Klasspor TV Ankara’ya kaliteli yayıncılığı getiriyor.
“Gündemde akıp gitmeden, Ankara sporunun gündemini belirlemek için sizler de davetlisiniz.”

Klasspor TV Nasıl İzlenir?

-Web’ten
Sosyal medyada hiçbir hesabınız yok ve Klasspor TV’ye ulaşmak istiyorsanız, yapacağınız işlem çok basit…
Masaüstü bilgisayarınızdan, diz üstü bilgisayarınızdan klasspor.tv uzantısı ile Klasspor TV’ye ulaşabilirsiniz.

-Facebook

-Twitter
Twitter kullanıcıları, Klasspor TV’yi izleyebilmenin yanı sıra soru ve görüşleriyle programlara katkı da yapabilecek. Program içerisinde oluşturulacak anketlere de yine Twitter üzerinden katılmak mümkün olacak.

-YouTube
YouTube üzerinden bir video klip açma kolaylığı ile Klasspor TV’yi izlemek mümkün. Klasspor TV ismiyle bulabileceğiniz gibi direkt http://www.youtube.com/c/KlassporTv/live linki ile de izleyebilirsiniz.